Individuální pobyty

Cítíš, že je čas udělat něco pro sebe? Načerpat novou energii, inspiraci, relaxovat, naladit se na sebe?

Nabízíme různou formu individuálních, sebepoznávacích, terapeutických* pobytů na krásném, klidném místě v přírodě.

Na co se můžete těšit?

Ubytování v pohodlném pokoji s koupelnou.

Pohodlná postel, koupelna, pracovní stůl, prostor ke cvičení, relaxaci či meditaci.

Kvalitní domácí strava.

O nic se nemusíte starat, výborné jídlo přijde až k vám do pokoje. K dispozici jsou různé možnosti bezmasé stravy, individuálně přizpůsobené vašim potřebám. Možné jsou také půsty či jiné diety.

Další služby, terapie*, sebepoznání.

Součástí pobytu je terapie* nebo poradenství zkušeného průvodce. Uspořádejte si životní priority, srovnejte vztahy, poznejte sami sebe, načerpejte inspiraci životního stylu, který je více v souladu. Darujte svému tělu masáž, nebo klidný prostor ke tvoření.

 Pobyt „ve světle“

Bezpečný prostor, ve kterém je postaráno o všechny vaše potřeby tak, aby jste měli maximum prostoru pro sebe a pro to, co zrovna potřebujete. Odložíte telefon, počítač a vnější svět. Spojíte se se sebou, vyladíte život, načerpáte novou energii. K dispozici vám bude zkušený průvodce. Tak trochu jako pobyt ve tmě, akorát více ve světle.

Dvě základní varianty pobytu. Lze kombinovat, dle potřeby, či průběžně individuálně přizpůsobit:

Varianta 1 – „Zvládnu to spíš sám(a) se sebou.“

komfortní ubytování, plná penze, individuální přístup, 120 min. osobní konzultace / terapie* za den.

Cena: 1500,-/ den

Varianta 2 – „Chci větší podporu, terapii*, masáž.“

komfortní ubytování, plná penze, osobní konzultace / terapie* dle potřeby, práce s tělem, masáž.

Cena: od 2500,-/ den

Minimální délka pobytu 4 dny, doporučená 5-7 dní. Možno i více, dle dohody.

Ubytování:

Prostorný mezonetový pokoj s balkonem a vlastní koupelnou, pohodlná postel s peřinou a povlečením. K dispozici také rychlovarná konvice, výtvarné potřeby..

 Průvodce:

Libor Váňa

Libor Váňa

Je parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhá lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuje se hlubinné terapii, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím atd. Má bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Jeho srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde prožil zatím celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Jeho nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírá lidská srdce a přináší jasnost do našich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

Terapeutická* část pobytu

Každý pobyt je jedinečný, stejně jako my a naše vnitřní světy. Když si dovolíme být sami se sebou, dobrovolně, v bezpečném prostoru, bez vnějšího rozptylování, tak umožníme naší duši, našemu nitru, aby za námi přišli blíže a my jsme tak mohli v životě najít větší rovnováhu a soulad. 

Někdy je to velmi uvolňující, příjemné, až extatické. Pro náš rozvoj je však přínosnější, pokud si v tomto bezpečném prostoru umožníme prožít a zpracovat staré, potlačené nebo vytěsněné pocity či emoce, primárně ty tzv. nepříjemné.

Jak se nám povede zpracovat, nebo integrovat to, co se ukáže je velmi podstatné. Jakékoli, třeba i výjimečné zážitky, které nedokážeme správně integrovat, jsou v podstatě bezcenné.

Zde nám může být zkušený průvodce velmi cenný. Nezaujatý pohled z vnějšku, energie přijetí, podpory a bezpečí umožňují s grácií i pochopením projít a zpracovat i oblasti nitra, kam by se člověk třeba vůbec neodvážil. Strach, úzkost, bezmoc proměnit v uvolnění a důvěru.

Mé otevřené vědomí a kultivovaný vnitřní svět navíc přirozeně fungují jako „medicína“, která otevírá a umožňuje spojit se s hlubšími částmi sama sebe, kde je klid nepodléhající konfliktům, prostor, který umožňuje samouzdravení a návrat do rovnováhy, což je oblast, které se jedinec, procházející třeba náročným obdobím, nebo pod tlakem vystupujících emocí, nemá téměř šanci sám dotknout, případně třeba ani netuší, že něco takového vůbec existuje. 

Kontakt s tímto místem uvnitř nás samotných, je jedno z toho nejcennějšího, co si z pobytu můžeš odnést domů.

Jestli se chcete skutečně postavit na vlastni nohy a nebo jet na kole bez postrannich koleček, tak Libor vás chvíli povede za ruku, podrží vás kousek za sedačku, ale pak vás pustí a vy pojedete sami. Věřte mi, je to nádherný osvobozující pocit, důveřovat sami v sebe, že to dokážu. Tak jako jsme byli malí, dokazáli jsme to, a teď můžeme znovu zažít ten pocit vítězství, že zvládneme svůj život.

Eva Balíčková

Kontakt:

Pro více informací nebo rezervaci termínu mě kontaktujte na telefonu 773 200 206, nebo přes rezervační formulář.

Rezervační formulář:

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách centrumsebepoznani.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě konzultací, terapie či léčitelství. V podání alternativních – státem ani vědci neuznaných – „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie,  (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že by přírodní a alternativní formy terapie mohly být jakkoliv člověku prospěšné.