SETKÁNÍ S LIBOREM

JAK PRACUJI

Každé setkání či konzultace se mnou jsou jedinečné, stejně jako vy. Nepracuji podle předem připravených dogmat či diagnóz. Vše probíhá na více úrovních (mentální, duševní i fyzické) a dlouhodobě pozitivně působí, přináší žádoucí změny.

Jsem vašim průvodcem, na cestě zpět k vaší skutečné, svobodné podstatě. Získáte zpět sílu a schopnost rozhodovat o svém životě. Já vám přitom budu jen svítit na cestu a zprostředkuji toto spojení. Jsem tady pro ty z vás, kteří již přijmuli, nebo chtějí přijmout plnou zodpovědnost za svůj život a přestat být obětí svého falešného já, vnějších okolností či starých traumat.

Pracuji jemně a většinou v oblastech hlubokých příčin. Povedu vás ke spojení s vnitřní integritou a silou tak, abyste uměli přirozeně komunikovat a tvořit také jasné hranice, nezbytné pro fungování v každodenním životě a vztazích. Tyto kroky přináší do života hluboký klid, uvolnění, pocity naplnění a smyslu.

OBLASTI, VE KTERÝCH POMÁHÁM:

Vnitřní uvolnění a osvobození.

Průchod životními změnami.

Uvolnění traumat a duševních bolestí.

Kultivace energie, přijetí spirituality.

Návrat k radosti a lehkosti, sebepřijetí.

Napojení na zdroj vnitřní síly a odvahy.

Vědomé spojení se zdravými hranicemi, zralá komunikace.

Kvalitní životospráva a zbavení se závislostí.

Intimní záležitosti, sexualita, a jakákoli jiná témata, o kterých si nemáte s kým promluvit.

SLUŽBY A CENY:

KONZULTACE a TERAPIE

Setkáme se online nebo osobně. Budu vašim průvodcem a naše společná přítomnost a komunikace vám umožní pochopit, uvolnit, nebo prožít to, co potřebujete. Budu vám naslouchat a podporovat vás tak, abyste sami nalezli, co hledáte a nebo vás procesem provedu, když bude potřeba. Součástí bývá obvykle také prožitek, spojení s tělem, uvolnění, získáte nové mapy pro váš vnitřní svět (nervový systém), pro mysl, i pro váš vnější život.

První setkání je vždy dlouhé 1-3 hodiny: 3000,- Kč (120 EUR)

Dále je hodinová cena: 1000,- Kč (40 EUR)

Nejsem certifikovaným psychoterapeutem. Sdílím s vámi především dovednosti získané mnohaletou praxí a studiem u soukromých učitelů. Kvality vnitřního klidu, přijetí a poznání není možné získat pouze konvenčním vzděláním. Na vaše dotazy vám rád odpovím osobně.

Úvodní rozhovor: ZDARMA

Slouží k vyjasnění témat a naladění (max. 30 min.)

PRÁCE S TĚLEM, Harmonizace

Práce s tělem, BODYWORK, DE-ARMOURING

Přímo komunikuji s tělem na různých úrovních. Dochází k uvolnění starého napětí, bloků a emocí, k přepisu limbického otisku a hluboké harmonizaci, což vede k uvolnění problému a nebo k nastartování samouzdravovacího procesu.

Při BODYWORKU se klient aktivně účastní na procesu, komunikujeme hranice a intenzitu. Jsem především vašim průvodcem, rozšiřuji kapacitu vašeho systému, přináším přítomnost, uvolnění a pochopení tam, kde je potřeba.

Pracuji s dotykem i bez dotyku fyzického těla. 

První setkání je vždy dlouhé 1,5-3 hodiny: 3200,- Kč

Další setkání 1 hodina: 1000,- Kč

Hlubší záležitosti často vyžadují více setkání. Je možné se domluvit na individuálních podmínkách. 

Čistá HARMONIZACE A RELAXACE: 1hod. 1000,- Kč

U této varianty budete čistě přijímající a relaxující. Součástí může být i jemný dotek, nejedná se ale přímo o masáž. Principem je sdílení vysokofrekvenčních kvalit klidu, jemnosti, uvolnění, rovnováhy a zdraví. (ve svém principu je to obdobné jako Craniosakrální terapie)

Pro aktuální možnosti osobního setkání mě prosím kontaktuje. Někdy klienty navštěvuji i přímo u nich v jejich vlastním prostoru. REZERVOVAT TERMÍN

TERAPIE NĚHOU, HLAZENÍM, DRBÁNÍM A PŘIJETÍM

Je to hluboce vyživující, harmonizační a léčivý zážitek, který působí hned na několika úrovních – psychické, hormonální, emoční i fyzické

Je to jedinečná příležitost „vypnout“ a hluboce relaxovat a nebo také skrze přijetí a bezpečí integrovat jemné, citlivé časti vaší duše.

Naučím vás vnímat vaše tělo a komunikovat s ním. Můžu vás také naučit, jak si o něhu dokázat říct a komunikovat své potřeby, či si přitáhnout vhodného partnera, se kterým si v tom budete rozumět.

První setkání vždy vyžaduje alespoň 2-3 hodiny: 3500,- Kč

Další setkání 1 hodina: 1000,- Kč

Pro aktuální možnosti osobního setkání mě prosím kontaktuje. Někdy klienty navštěvuji i přímo u nich v jejich vlastním prostoru. REZERVOVAT TERMÍN

INTIMITA, KULTIVACE ENERGIE, MAPOVÁNÍ

Naučím Vás, jak vnímat své tělo, svoji energii a jak ji kultivovat. Prakticky si vyzkoušíte a naučíte se, jak komunikovat své potřeby, vnímat a nastavovat zdravé hranice.

Naše těla často nesou různá zranění, jizvy (i vnitřní) a bloky, které vznikly třeba i z nedorozumění, nebo následkem náročné životní situace. 

Pozůstatky těchto zkušeností, nebo třeba napětí spojené s nepřijetím sama sebe, omezují volný průchod životní energie a jsou příčinou většiny vašich trápení.

Naučím Vás, jak do těchto míst opět přinést radost, uvolnění, klid i potěšení. Skrze komunikaci, přítomnost i dotek umožníme, aby energie mohla zase volně i klidně proudit.

Mapování pro ženy

Na vaše dotazy vám rád odpovím osobně. Mapování nemusí obsahovat fyzický dotek.

Mapování pro muže

Na vaše dotazy vám rád odpovím osobně. Mapování nemusí obsahovat fyzický dotek.

První setkání vždy vyžaduje alespoň 2-3 hodiny: 3500,- Kč

Další setkání 1 hodina: 1000,- Kč

Pro aktuální možnosti osobního setkání mě prosím kontaktuje. Někdy klienty navštěvuji i přímo u nich v jejich vlastním prostoru. REZERVOVAT TERMÍN

DEN S LIBOREM

Společně prožitý čas přináší hlubokou inspiraci. Můžeme klidně i jen tak být, má přítomnost vám umožní zastavení a uvolnění. Můžeme si povídat o vašich tématech, součástí může být také terapie, meditace, cvičení, hluboký uvolňující bodywork, nebo třeba hýčkací, relaxační masáž.

Pomůžu vám zorientovat se v sobě, ve vašich vztazích či projektech. Poradím vám, jak harmonizovat váš vlastní prostor. Můžeme společně podniknout nějakou aktivitu nebo výlet, při kterém zažijete den úplně jinak. Prožijete den v souladu. Jsem také skvělý kuchař, rád vás naučím jak si připravit zdravé jídlo a vědomě jíst.

Domluva je vždy individuální, stejně jako každé setkání. Může vás být více, ale preferuji individuální setkání.

1 společný den: 10000,- Kč

Vícedenní setkání: cena dohodou

Cesty do zahraničí s průvodcem: cena dohodou

Zorganizuji vám vaši sebepoznávací nebo relaxační cestu a nebo vám budu jen společností a průvodcem. Cestování vždy přináší jedinečné příležitosti k novým vhledům a novým začátkům. Napište mi, domluvíme se.

Doplňující informace:

Ceny a individuální spolupráce

V případě dlouhodobé spolupráce, řešení hlubších témat vyžadujících více setkání a nebo v případě vaší finanční tísně je možné dohodnout individuální podmínky.

Je možné platit také v EUR

Stornopodmínky

pokud konzultaci zrušíte nejpozději den předem, storno poplatek nezapočítávám. Pokud zapomenete, storno poplatek činí 100% ceny hodinové konzultace.

Libor má velký dar. Už jen bytí v jeho přítomnosti je velmi transformační. Povídání s ním vede k pochopení a zpracování toho, co je třeba. A navíc vidí, co tělo a pole člověka potřebuje a umí mu to dát. Poprvé v životě jsem velmi intenzivně cítila, že se v mém poli něco děje, aniž by se mě někdo dotýkal. Harmonizační masáž byla velmi silná, krásná, laskavá a hýčkající. Cítím, že se mnohé proměnilo a těším se na změny, které to přinese. Děkuji ze srdce.

Jana Rosa

Libor je průvodce, kterého jsem dlouho hledala.

Prošel si mnohými zkušenostmi a mohu mu sdělit s otevřeností jakékoliv téma. Cítím se opravdu vyslyšena. Z Libora září až průzračná čistota duše. Přijde mi, že není zatížen žádnými předsudky ani soudy. Moji problematiku dokáže zařadit do širšího a hlubšího kontextu a vysvětlit mi, co se za mým problémem může skrývat. Jeho vysvětlení jsou mi naprosto jasné a trefné. Úplně souzním s jeho formou terapie, kde mě učí se vrátit sama k sobě, do svého těla, do přítomného okamžiku, ke svému láskyplnému srdci, ke svému jemnému bytí na všech úrovních. Čerpat ze zdroje, který tu stále je, jen se mu otevřít a pít 🙂

Během setkání používá různé techniky, které jsou šité na míru okamžiku – povídáme si, ale dojde i na vnitřní prožívání. Hlas má velmi příjemný a uklidňující. Mám v něho naprostou důvěru a to mi umožňuje se pustit i do svých hloubek. Libore, děkuji za Tvé bytí a za Tvé sdílení. Kateřina

Kateřina A.

Cítím velkou vděčnost, že jsem mohla být, prožít, zpracovat mnohý, do tý doby neviditelný a to v láskyplným bezpečným prostoru plnýho pochopení, podpory a péče..cítila jsem se jako u maminky v bříšku a za to všechno ti ze srdce děkuju Libore.

Lenka Balíková

Libora vnímam ako sprievodcu, ktorý sám spoznal, zažil a pochopil to, čo šíri. Je empatický, chápavý a vnímavý a v spojení s jeho vlastnými skúsenosťami dokáže efektívne odhaliť príčinu a pomôcť nenásilným spôsobom. S radosťou doporučujem 🙂

Miro

Po konzultaci s Liborem cítím ve svém těle výraznou změnu a vnímám větší kapacitu zůstávat v něm ukotvený. V návaznosti na téma, které jsem aktuálně řešil, jsme se vydali na průzkum pocitů pomocí šikovné metody, která měla nejenom reálný efekt v tu chvíli, ale obohatila i mou následnou práci na sobě. Nápomocné mi bylo také pojmenování a pochopení procesů, které se ve mně dějí, a které mi nepřispívají ke spokojenosti. Vím teď lépe, kudy se ubírat a na co si dát pozor.

Marek Hladík

Jestli se chcete skutečně postavit na vlastni nohy a nebo jet na kole bez postrannich koleček, tak Libor vás chvíli povede za ruku, podrží vás kousek za sedačku, ale pak vás pustí a vy pojedete sami. Věřte mi, je to nádherný osvobozující pocit, důveřovat sami v sebe, že to dokážu. Tak jako jsme byli malí, dokazáli jsme to, a teď můžeme znovu zažít ten pocit vítězství, že zvládneme svůj život.

Eva Balíčková

Absolvovala jsem s Liborem sezení s využitím techniky Poezie těla, do té doby mě neznámé, a byla to velká síla 💫! Na začátku jsme s Liborem probírali témata, jimiž se aktuálně zabývám a Libor mi umožnil podívat se na všechno z odlišné perspektivy 😊. Poté jsme se pustili do Poezie těla, kdy mě Libor jemně provedl nasloucháním vlastnímu tělu a pozorování pocitů a tenzí v něm, které se poeticky proměňovaly, přesouvaly, měnily tvary, barvy a dynamiku a docházelo k velkému uvolňování tíhy na hrudi, sevření v hrdle a tlaku v oblasti třetí čakry✨. Cítila jsem velký přísun čerstvé energie, což jsem velmi ocenila právě teď na podzim, kdy venkovního tepla a světla ubývá a energie jsou hutnější. Libor je vnímavý a citlivý průvodce a dokáže v lehkosti a jednoduchosti navést zpět ke spojení sama se sebou a se zdrojem. Děkuji 🙏🌞☘️

Dita

Libor ma nadhernu energiu 🙏❤️. Najprv ma krasne slovne previedol mojimi traumami a zraneniami a potom sme cez uvolnenie a poeziu tela odstranili to, co ma tak velmi dlho tazilo. Viedol ma k sebe a naucil, ako si mozem pomoct. Bol to nadherny zazitok a velka pomoc pre mna 🙏❤️…dakujem z celeho srdca 🙏❤️

Renata B.

Kontakt:

Další informace nebo termíny dohodneme osobně.

Mobil: +420 773 200 206 (používám i Signal a Whatsapp)

IČ: 29284708

Najdeš mě také na sociálních sítích:

Najdeš mě také na sociálních sítích: